Monday, December 10, 2007


Dhermiu...

3 comments:

belle_fleur said...

Tak tak, erdha me bo qokat se kam bo mungesa:) Nderkohe, verej ca poezi shume te bukura qe s'na i ke treguar me kohe. Turp turp:)) Me pelqyen. Mos ngurro dhe postoji sic ben me fotot!

Tung!

belle_fleur said...

Ah se tani u kujtova, "marre marre" tingellon ma amel:PP

drejt tropojes said...

Hahahahaha. Faleminderit shume Belle! Me kishe bere merak, po mendoja "cfar nuk i pelqen kesaj ne bloggun tim qe me ka braktisur se fundi"! Shaka. Pjesa serioze eshte se do perpiqem te postoj ndonje gje por momentalisht jam pervecse i pasigurt edhe... lemsh!