Wednesday, December 12, 2007

...aty ku me ka rene koka...

5 comments:

belle_fleur said...

"ku kam njohur mem e ate
ku me njeh dhe guri i thate"

Shume e bukur!

drejt tropojes said...

flm belle! Une qe jam ketu me merr malli...

Ardita Jatru said...

Ueeeeee c'me trembe tropoja.Kur lexova titullin "aty ku me ka rene koka",me vajti mendja tjeter kund dhe thashe,"qyqjaaaa,paska ra djali ktu mren,ene paska shpetu gjall mi!?".Derisa lexova belle_fleur dhe e mora veten masanej,uhhh....larg qofte

belle_fleur said...

Ardita, me bere te qesh me komentin tend, funny funny:)

drejt tropojes said...

hahahahaha....shume origjinale ne mendime Ardita...