Sunday, November 25, 2007


Vlora, nje imazh nga bukurite e saj te mahnitshme...

3 comments:

belle_fleur said...

Po mundohem te kuptoj se ku ke hipur qe e ke shkrepur kete foto. Kuptoj qe je diku nga Uji i Ftohte. Ah tani po kujtohem, ndoshta nga kampi i vjeter i pionierve, apo jam gabim?

drejt tropojes said...

Hahahahaha! Belle, fotot e fundit nga Vlora, qe kam postuar ne faqe, nuk i kam bere une. Mi dhuruan duke ditur qe me pelqejne shume ato zona dhe une nuk mund te qendroja pa i postuar. Flm!

belle_fleur said...

Aman, dhe une qe mendoja qe keto foto i kishe bere ti duke shpresuar qe do me thoje dicka me shume per vendin tim:))