Monday, November 26, 2007


A keni pare bregdet me te bukur ne bote se ky, bregdeti shqiptar? Eshte zona e Llogarase kur zbret per ne Palase...

3 comments:

belle_fleur said...

Miremengjes! Kjo foto eshte bere ne rrugen qe te con per ne Dhermi. Duhet ta shkosh dhe ta vizitosh ndonje dite sepse do mrekullohesh!

Dite te mbare!

eni said...

te pergezoj per punen e mire ne blog.shume te kendshme fotot.falemderit!

drejt tropojes said...

Flm Juve, belle dhe eni!
Ndjese per pamundesine e pergjigjes ne kohe ndaj komenteve tuaja, por kam qene ne Prishtine. Flm qe kenikaluar, shpresoj se do te sjell foto te bukura edhe prej andej...