Sunday, November 25, 2007


Deti i Vlores, misterioz, i bukur, i frikshem, dallget elegnte dhe rete e pakapshme...

2 comments:

belle_fleur said...

Me nxore mallin e Vlores me kete foto, ose me sakte te detit Jon qe e kam shume per zemer. Me mungon ky det ne te cilin e kam gjetur veten shpesh here te perkedhelur nga uji i kripur dhe nga bukuria e tij.

Flm per prurjen!

drejt tropojes said...

Flm ty belle per menyren e bukur, elegante dhe te vecante te komentimit! Ai det me pelqen edhe mua, me mungon edhe mua qe jam ne Tirane dhe qe nuk i rezistoj asnjehere idese per te shkuar qofte edhe ne dimer, qofte edhe per ta veshtruar nga afer...