Monday, September 8, 2008

Jala që s`më pëlqen!!!


.....jo per fajin e saj, sigurisht!

9 comments:

Anonymous said...

No coment!!!

tetena said...

ketej nga anet e mi thone merde. !
mbase me kohen gjerat do te permiresohen se vetem plera jane. Te pakten nuk kane filluar ndertimet e tmerrshme deri tek deti!

drejt tropojes said...

Kapiten, te mirekuptoj!

Tena, si mbeturina ndertimesh mu duken ato, inerte i quajne keta qe kane per zakon te perdorin fjale moderne pa ua ditur fort mire kuptimin...me sa pashe, ishin coperat e nje ndertese te vogel qe po shembej per ti lene vendin nje objekti me te madh...
pershendetje!

tetena said...

e kisha harruar vjalen 'inerte'.
Nuk po te kerkoj te na besh fotografine e nderteses se ardhshme qe nuk uroj te shohi driten e diellit!

p.s. me ke lene nje koment ne nje nga blogjet qe ndihmoj/administroj veç blogu im personal eshte http://tenaneparis.canalblog.com

drejt tropojes said...

ok, Tena, flm! ishte ceshtje shpejtesie!

Minerva said...

Dite me te mira do te vine.

drejt tropojes said...

le te shpresojme Minerva, s`kam qejf me shpresu shume ne pergjithesi, por ne kete rast, me duket se nuk kemi cfare te bejme tjeter!

Minerva said...

Te evitosh Jalen po s'te pelqeu, ka dhe plazhe te vogla por fantastike, te qeta, te pastra dhe me ne veri te vendit.

yevgeniyfabri said...

Why you can't go to the top casino in the United States? - Bien
How 야구분석 can 라이브스코어사이트 you find 슬롯 꽁 머니 a reputable online gambling operator that accepts players from a country you do not know. With the 바카라필승전략 U.S. government providing us with 해외 축구 스코어