Tuesday, October 30, 2007


Pylli i Sodes ne Vlore

2 comments:

belle_fleur said...

Vetem emrin ka pyll, sepse nuk ngjason me pyllin. Shkaterrim dhe plehra dynjaja...

drejt tropojes said...

E verteta eshte se aty kishte shume me teper plehra sesa duken ne foto. Une bera ca fotografi, por qellimi im nuk eshte aq te kritikoj sesa te tregoj me sa mundem, sa here kam mundesi te udhetoj, disa vlera te natyres se vendit tone. Nuk e di nese ja vlejne ato foto....